Her ihtiyaca yönelik marka ve model alternatifleri ile müşterilerimize filo uzun dönem araç  kiralama  hizmeti sunmaktayız.   Satın Almak Yerine Uzun Dönem Araç Kiralamak Neden Avantajlıdır ?   Banka kredi limitlerinizi etkilemez.Ödemeleriniz önceden belirlenmiş, aylık sabit kiralar halinde gerçekleşir.Tüm bakım ve onarım işlemleri ile zaman kaybetmezsiniz.Kasko, sigorta ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleriniz kiralama kapsamına dahildir.Satın […]
Filo Araç Kiralama

Her ihtiyaca yönelik marka ve model alternatifleri ile müşterilerimize filo uzun dönem araç  kiralama  hizmeti sunmaktayız.

 

Satın Almak Yerine Uzun Dönem Araç Kiralamak Neden Avantajlıdır ?

 

  • Banka kredi limitlerinizi etkilemez.Ödemeleriniz önceden belirlenmiş, aylık sabit kiralar halinde gerçekleşir.Tüm bakım ve onarım işlemleri ile zaman kaybetmezsiniz.Kasko, sigorta ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleriniz kiralama kapsamına dahildir.Satın almaya kıyasla daha uygun bir maliyetle aracınıza kavuşursunuz.Araçların yenilenmesi sürecinde satış işlemleri ile ilgilenmeden, aracınızı kolay ve risksiz yenilersiniz.